In het kort

Bestemming
Gżira (Sliema), Malta
Accommodatie
Bayview Hotel by ST Hotels (3 sterren)
Vervoer
Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
Reisduur
4 tot 15 dagen
Cadeau
Gratis havencruise in Valletta
Verzorging
Ontbijt
Prijs
vanaf € 135 per persoon (2 personen)
Voordeligste maand
december 2026
Afstand
Rotsstrand: 1 km · Zandstrand St. George's Bay: 3,8 km

Prijzen bijgewerkt op 17 oktober 2026.

Over Bayview Hotel by ST Hotels

Driesterrenhotel in Gżira aan de promenade bij Sliema, met dakzwembad, overdekt zwembad, spa en de veerboot naar Valletta op 200 m.

  • Dakzwembad met kinderbad
  • Overdekt zwembad en spa
  • Veerboot naar Valletta op 200 m
  • Bushalte op 100 m
  • Aan de promenade van Gżira

Bayview Hotel by ST Hotels is een driesterrenhotel in Gżira, aan de promenade tussen Gżira en Sliema op Malta. De dichtstbijzijnde bushalte ligt op ongeveer 100 meter. De aanlegplaatsen voor boottochten en de veerboot naar Valletta liggen op ongeveer 200 meter. Het centrum van Sliema is ongeveer 1,3 km verwijderd. Een rotsstrand ligt op ongeveer 1 km, het zandstrand van St. George's Bay op enkele kilometers. Malta International Airport (MLA) ligt op ongeveer 10 km, ongeveer 20 minuten rijden.

Op het dak ligt een buitenzwembad met kinderbad en een zonneterras met ligbedden en parasols. Daarnaast is er een overdekt zwembad van 11 bij 5 meter. De spa heeft een sauna, jacuzzi en stoomcabine, en er zijn een fitnessruimte, een spelletjesruimte en een kinderspeelhoek voor kinderen van 2 tot 8 jaar. Massages en schoonheidsbehandelingen zijn tegen betaling. Het hotel heeft een restaurant, een lobbybar en in het seizoen een zwembadbar. Parkeren kan op een privéparking in de buurt, na reservatie en tegen betaling.

Het hotel heeft 137 kamers, allemaal met privébadkamer, airconditioning, tv met satellietzenders en wifi. De meeste kamers hebben een balkon. Je kiest tussen een standaardkamer met uitzicht op de binnenkant, een kamer met gedeeltelijk zeezicht, een kamer met zeezicht en een familiekamer. Het ontbijtbuffet en het dinerbuffet worden geserveerd in Seastar Restaurant.

Vanaf het hotel stap je in ongeveer 5 minuten naar de veerboot naar Valletta. Manoel Island ligt op ongeveer 0,5 km en het winkelcentrum The Point op ongeveer 1,5 km.

Met het vliegtuig naar Bayview Hotel by ST Hotels

Bij deze vliegvakantie zitten de vlucht heen en terug en het hotel in één boeking: je hoeft niets apart te regelen en je bent snel ter plaatse, zonder de lange rit. Je vertrekt vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. De vlucht duurt ± 3 uur. Van de luchthaven naar het hotel is het ± 20 minuten.

Faciliteiten

Zwemmen en strand

  • Buitenzwembad
  • Overdekt zwembad
  • Kinderbad
  • Ligbedden en parasols gratis

Eten en drinken

  • Restaurant
  • Bar
  • Zwembadbar

Sport en ontspanning

  • Spa en wellness
  • Sauna
  • Whirlpool
  • Fitnessruimte
  • Spelletjesruimte

Kinderen

  • Speeltuin
  • Babybedje op aanvraag
  • Familiekamers

Algemeen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Lift
  • Parking
  • Receptie 24/24
  • Rolstoeltoegankelijk

Kamers

Bij het boeken kies je je kamertype en zie je meteen het prijsverschil voor jullie gezelschap.

Kamer met balkon

Standaardkamer met balkon, twee aparte bedden of een tweepersoonsbed, extra bed mogelijk en gratis babybedje. Met airco, satelliet-tv, telefoon, gratis wifi, kluisje (tegen een borgsom), minikoelkast, haardroger en badkamer met douche.

Kamer met zijdelings zeezicht en balkon

Standaardkamer met balkon en zijdelings zeezicht, twee aparte bedden of een tweepersoonsbed, extra bed mogelijk en gratis babybedje. Met airco, satelliet-tv, telefoon, gratis wifi, kluisje (tegen een borgsom), minikoelkast, haardroger en badkamer met douche.

Kamer met zeezicht en balkon

Standaardkamer met balkon en zeezicht, twee aparte bedden of een tweepersoonsbed, extra bed mogelijk en gratis babybedje. Met airco, satelliet-tv, telefoon, gratis wifi, minikoelkast, haardroger en badkamer met douche.

In elke kamer

AirconditioningTv met satellietzendersKluisjeBalkon of terrasZeezicht (afhankelijk van kamertype)Badkamer met bad of doucheHaardrogerWifi op de kamer

Verzorging

Ontbijt

Het ontbijtbuffet wordt geserveerd in Seastar Restaurant, waar volgens de factsheet van het hotel ook een dinerbuffet is. Welke maaltijdformule je boekt, hangt af van je reis.

De vanaf-prijs is met ontbijt. Andere verzorging kies je bij het boeken.

Ligging

Bayview Hotel by ST Hotels ligt in Gżira (Sliema), Malta. Meer over Malta.

  • Rotsstrand1 km
  • Zandstrand St. George's Bay3,8 km
  • Centrum van Sliema1,3 km
  • Bushalte100 m
  • Veerboot naar Valletta200 m
  • Luchthaven Malta International (MLA)10 km

Praktisch

Inbegrepen

  • Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
  • Verblijf in Bayview Hotel by ST Hotels
  • Verzorging volgens je keuze

Bij te boeken

Transfers, ruimbagage en andere extra's kies je zelf bij het boeken. Een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse.

Goed om te weten

  • Reisdocumenten: Geldige identiteitskaart
  • Vliegtijd: ± 3 uur
  • Tijdsverschil: Geen
  • Munt: Euro
  • Taal: Maltees en Engels
  • Inchecken vanaf 14:00, uitchecken tot 11:00
  • Transfer vanaf de luchthaven: ± 20 minuten
  • Vluchturen kunnen wijzigen; je krijgt ze definitief met je reisdocumenten.
  • Kinderen: de prijs hangt af van hun leeftijd bij vertrek. Je ziet ze meteen bij het boeken.
  • Parking: privéparking in de buurt, € 12 per dag, reservatie nodig
  • Airconditioning werkt op beperkte uren
  • Kluisje op de kamer: waarborg € 10 en € 2,50 per dag
  • Luchthaventransfer en shuttle in de buurt tegen toeslag
  • Sauna, massages en beauty zijn tegen betaling
  • Studio's en appartementen liggen in een apart gebouw op 100 tot 300 m van het hotel

Klimaat in Malta

16°jan 16°
16°feb 15°
18°mrt 15°
21°apr 16°
24°mei 18°
28°jun 22°
31°jul 25°
31°aug 26°
28°sep 25°
25°okt 23°
21°nov 20°
18°dec 17°
Gemiddelde maximumtemperatuur overdag; met golfje = gemiddelde zeewatertemperatuur.
Klimaat Malta
MaandLucht (°C)Zee (°C)
jan1616
feb1615
mrt1815
apr2116
mei2418
jun2822
jul3125
aug3126
sep2825
okt2523
nov2120
dec1817

De vanaf-prijs geldt per persoon bij 2 personen in de basiskamer, inclusief btw. Per boeking komt er een dossierkost bij; die zie je in de totaalprijs voor je boekt.

Wat reizigers zeggen

4,4
★★★★★
Goede service van begin reis tot einde… Goede service van begin reis tot einde ,de papieren dat je ontvangt zijn duidelijk .Bij probleem kan je berichten en ze lossen het op voor jou .Hartelijk dank daarvoor .Zeker aanrader voor service.
Els F.juli 2026 · Trustpilot
★★★★★
super hotel. Reis heel vlot verlopen, alsook de shuttle naar het hotel, stipt op tijd. Voor herhaling vatbaar.
Magda D.juni 2026 · Trustpilot

Een selectie van onze 4- en 5-sterrenbeoordelingen. De score is het gemiddelde van alle beoordelingen op Trustpilot. Lees alle beoordelingen

Vragen over Bayview Hotel by ST Hotels

Wat kost een reis naar Bayview Hotel by ST Hotels?

Een vliegvakantie met vlucht en hotel naar Bayview Hotel by ST Hotels kost vanaf € 135 per persoon bij 2 personen (4 dagen, ontbijt, vertrek vanaf Charleroi). De prijs verschilt per dag; in de prijskalender zie je elke vertrekdag. De prijzen liggen tussen € 135 en € 1.531 per persoon.

Vanaf welke luchthavens vlieg je naar Bayview Hotel by ST Hotels?

Je kunt vertrekken vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. Vlucht heen en terug zit in de prijs.

Hoe lang kan ik blijven?

Je kiest zelf de reisduur in de kalender: 4 tot 15 dagen.

Wanneer is Bayview Hotel by ST Hotels het goedkoopst?

Op dit moment in december 2026, vanaf € 135 per persoon. De voordeligste dagen staan in de prijskalender in het groen.

Welke verzorging kan ik kiezen?

Ontbijt. Je kiest de verzorging bij het boeken en ziet meteen het verschil in prijs.

Waar ligt Bayview Hotel by ST Hotels?

Bayview Hotel by ST Hotels ligt in Gżira (Sliema), Malta. Afstanden: Rotsstrand: 1 km, Zandstrand St. George's Bay: 3,8 km, Centrum van Sliema: 1,3 km, Bushalte: 100 m, Veerboot naar Valletta: 200 m, Luchthaven Malta International (MLA): 10 km.

Welke faciliteiten heeft Bayview Hotel by ST Hotels?

Buitenzwembad, Overdekt zwembad, Kinderbad, Ligbedden en parasols gratis, Restaurant, Bar, Zwembadbar, Spa en wellness, Sauna, Whirlpool, Fitnessruimte, Spelletjesruimte, Speeltuin, Babybedje op aanvraag, Familiekamers, Gratis wifi, Airconditioning, Lift, Parking, Receptie 24/24 en Rolstoeltoegankelijk.

Welke reisdocumenten heb ik nodig voor Malta?

Geldige identiteitskaart. Kijk voor vertrek altijd de actuele reisinformatie van de FOD Buitenlandse Zaken na.

Wat is inbegrepen en wat niet?

Inbegrepen: vlucht heen en terug, verblijf in Bayview Hotel by ST Hotels en de verzorging die je kiest. Transfers en ruimbagage kies je zelf als extra; een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse. Per boeking komt er € 20 dossierkost bij.

Gratis havencruise in Valletta
Boek je reis naar Malta en geniet van een gratis boottocht langs de havens van Valletta en de Three Cities.
Bij elke boeking naar Malta, zolang de actie loopt.

Prijzen en beschikbaarheid

Prijzen laden…

Kies een vertrekdag in de kalender.

PrijsalarmNog twijfelen? We mailen je als de prijs van deze reis zakt.

Ook populair in Malta

Alle reizen naar Malta