


In het kort
- Bestemming
- Mellieħa, Malta
- Accommodatie
- Luna Holiday Complex (3 sterren)
- Vervoer
- Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
- Reisduur
- 4 tot 15 dagen
- Cadeau
- Gratis havencruise in Valletta
- Verzorging
- Logies, Ontbijt en Halfpension
- Prijs
- vanaf € 108 per persoon (2 personen)
- Voordeligste maand
- november 2026
- Afstand
- Strand (Għadira Bay): 400 m · Centrum van Mellieħa: 1,1 km
Prijzen bijgewerkt op 25 oktober 2026.
Over Luna Holiday Complex
Driesterren-aparthotel in Mellieħa, op ongeveer 400 m van Għadira Bay, met rooftopzwembad (17+), kinderbad en kitchenette in elk appartement.
- Għadira Bay op ongeveer 400 m
- Rooftopzwembad voor 17+
- Overdekt zwembad (seizoen)
- Kitchenette in elk appartement
- Zelf koken, ontbijt of halfpension
Luna Holiday Complex is een driesterren-aparthotel in Mellieħa, in het noorden van Malta. Het ligt aan Marfa Road, ongeveer 400 meter van Għadira Bay, het grootste zandstrand van het eiland. Het strand is te voet in ongeveer 5 à 10 minuten bereikbaar. Langs de weg liggen restaurants, bars en cafés. Het centrum van Mellieħa ligt op ongeveer 1,1 km, en dat is een stuk bergop. Een bushalte vlak bij het complex verbindt je met onder meer Valletta en de veerboot naar Gozo. Malta International Airport (MLA) ligt op ongeveer 26 km.
Het complex heeft een rooftopzwembad met panoramisch zicht en een bar. Dit zwembad is enkel toegankelijk vanaf 17 jaar. Op de begane grond ligt een apart zwembad voor het hele gezin, en er is een overdekt zwembad dat in het winterseizoen open is. Verder zijn er een fitnessruimte, een duikcentrum, een minimarkt en een geldautomaat. De receptie is 24 uur op 24 bemand.
Alle appartementen hebben een kitchenette en een zithoek. De kamertypes lopen van studio's tot familieappartementen voor 4 à 5 personen. Er zijn drie eetgelegenheden, en je kiest zelf of je zelf kookt, logies met ontbijt neemt of halfpension.
Door de kitchenette, het kinderbad en de familieappartementen is het complex ook geschikt voor gezinnen. Het rooftopzwembad is er voor volwassenen.
Met het vliegtuig naar Luna Holiday Complex
Bij deze vliegvakantie zitten de vlucht heen en terug en het hotel in één boeking: je hoeft niets apart te regelen en je bent snel ter plaatse, zonder de lange rit. Je vertrekt vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. De vlucht duurt ± 3 uur.
Faciliteiten
Zwemmen en strand
- Buitenzwembad
- Overdekt zwembad
- Verwarmd zwembad
- Kinderbad
Eten en drinken
- Restaurant
- Meerdere restaurants
- Bar
- Zwembadbar
- Snackbar
Sport en ontspanning
- Whirlpool
- Fitnessruimte
- Duikcentrum
Kinderen
- Familiekamers
Algemeen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Lift
- Parking
- Receptie 24/24
Kamers
Bij het boeken kies je je kamertype en zie je meteen het prijsverschil voor jullie gezelschap.
Studio met balkon
Standaardstudio met twee aparte bedden en een optionele slaapbank, met een eigen badkamer. De pagina vermeldt hier geen balkon, zicht of andere voorzieningen.
Executive studio met balkon
Ruimere en moderne Executive Superior Studio, geschikt voor koppels, kleine gezinnen of alleenreizigers.
Appartement met 1 slaapkamer en balkon
Appartement met één slaapkamer en een balkon met zicht op het dorp Mellieħa of op een van de zwembaden. Het appartement heeft twee aparte bedden en een tweepersoonsbed.
Familiekamer met 2 slaapkamers en balkon
Superior familieappartement voor gezinnen of vriendengroepen, geschikt voor 4 tot 6 personen. De pagina vermeldt hier niet hoeveel slaapkamers er zijn en ook niet of er een balkon is.
In elke kamer
Verzorging
Je kiest tussen zelfverzorging, logies met ontbijt of halfpension. Er zijn drie eetgelegenheden op het complex, en dagelijks is er een continentaal ontbijt.
De vanaf-prijs is met logies. Andere verzorging kies je bij het boeken.
Ligging
Luna Holiday Complex ligt in Mellieħa, Malta. Meer over Malta.
- Strand (Għadira Bay)400 m
- Centrum van Mellieħa1,1 km
- Luchthaven Malta International Airport (MLA)26 km
Praktisch
Inbegrepen
- Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
- Verblijf in Luna Holiday Complex
- Verzorging volgens je keuze
Bij te boeken
Transfers, ruimbagage en andere extra's kies je zelf bij het boeken. Een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse.
Goed om te weten
- Reisdocumenten: Geldige identiteitskaart
- Vliegtijd: ± 3 uur
- Tijdsverschil: Geen
- Munt: Euro
- Taal: Maltees en Engels
- Inchecken vanaf 15:00, uitchecken tot 11:00
- Vluchturen kunnen wijzigen; je krijgt ze definitief met je reisdocumenten.
- Kinderen: de prijs hangt af van hun leeftijd bij vertrek. Je ziet ze meteen bij het boeken.
- Het rooftopzwembad is enkel toegankelijk vanaf 17 jaar
- Het overdekte zwembad is seizoensgebonden
- Het centrum van Mellieħa ligt bergop, op ongeveer 1,1 km
- Bushalte vlak bij het complex
- Minimarkt op het complex
Klimaat in Malta
| Maand | Lucht (°C) | Zee (°C) |
|---|---|---|
| jan | 16 | 16 |
| feb | 16 | 15 |
| mrt | 18 | 15 |
| apr | 21 | 16 |
| mei | 24 | 18 |
| jun | 28 | 22 |
| jul | 31 | 25 |
| aug | 31 | 26 |
| sep | 28 | 25 |
| okt | 25 | 23 |
| nov | 21 | 20 |
| dec | 18 | 17 |
De vanaf-prijs geldt per persoon bij 2 personen in de basiskamer, inclusief btw. Per boeking komt er een dossierkost bij; die zie je in de totaalprijs voor je boekt.
Wat reizigers zeggen
Super goed hotel , uitstekende ligging en lekker eten . Dankzij het reisbureau Feriados een uitstekende keuze . Hartelijk Dank Lieven voor de goede service. Aanrader !
Goede service van begin reis tot einde… Goede service van begin reis tot einde ,de papieren dat je ontvangt zijn duidelijk .Bij probleem kan je berichten en ze lossen het op voor jou .Hartelijk dank daarvoor .Zeker aanrader voor service.
Een selectie van onze 4- en 5-sterrenbeoordelingen. De score is het gemiddelde van alle beoordelingen op Trustpilot. Lees alle beoordelingen
Vragen over Luna Holiday Complex
Wat kost een reis naar Luna Holiday Complex?
Een vliegvakantie met vlucht en hotel naar Luna Holiday Complex kost vanaf € 108 per persoon bij 2 personen (4 dagen, logies, vertrek vanaf Charleroi). De prijs verschilt per dag; in de prijskalender zie je elke vertrekdag. De prijzen liggen tussen € 108 en € 1.537 per persoon.
Vanaf welke luchthavens vlieg je naar Luna Holiday Complex?
Je kunt vertrekken vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. Vlucht heen en terug zit in de prijs.
Hoe lang kan ik blijven?
Je kiest zelf de reisduur in de kalender: 4 tot 15 dagen.
Wanneer is Luna Holiday Complex het goedkoopst?
Op dit moment in november 2026, vanaf € 108 per persoon. De voordeligste dagen staan in de prijskalender in het groen.
Welke verzorging kan ik kiezen?
Logies, Ontbijt en Halfpension. Je kiest de verzorging bij het boeken en ziet meteen het verschil in prijs.
Waar ligt Luna Holiday Complex?
Luna Holiday Complex ligt in Mellieħa, Malta. Afstanden: Strand (Għadira Bay): 400 m, Centrum van Mellieħa: 1,1 km, Luchthaven Malta International Airport (MLA): 26 km.
Welke faciliteiten heeft Luna Holiday Complex?
Buitenzwembad, Overdekt zwembad, Verwarmd zwembad, Kinderbad, Restaurant, Meerdere restaurants, Bar, Zwembadbar, Snackbar, Whirlpool, Fitnessruimte, Duikcentrum, Familiekamers, Gratis wifi, Airconditioning, Lift, Parking en Receptie 24/24.
Welke reisdocumenten heb ik nodig voor Malta?
Geldige identiteitskaart. Kijk voor vertrek altijd de actuele reisinformatie van de FOD Buitenlandse Zaken na.
Wat is inbegrepen en wat niet?
Inbegrepen: vlucht heen en terug, verblijf in Luna Holiday Complex en de verzorging die je kiest. Transfers en ruimbagage kies je zelf als extra; een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse. Per boeking komt er € 20 dossierkost bij.
Prijzen en beschikbaarheid
Prijzen laden…
Kies een vertrekdag in de kalender.
Ook populair in Malta
Alle reizen naar Malta
Relax Inn Hotel
★★★Klein driesterrenhotel in het centrum van Bugibba, op 200 m van de rotskust, met buitenzwembad en ontbijtbuffet.
Vanaf Charleroi · 16 november

Mr Todd Hotel
★★★Driesterrenhotel in Sliema, op ongeveer 150 m van de kust en vlak bij de veerboot naar Valletta, met bar, lift en privéparking.
Vanaf Charleroi · 10 december

Canifor Hotel
★★★★Groot hotel in Qawra, op ongeveer 150 meter van de promenade en zee, met binnen- en buitenzwembad, jacuzzi, sauna
Vanaf Charleroi · 16 november
