


In het kort
- Bestemming
- Qawra, Malta
- Accommodatie
- Best Western Premier Malta (4 sterren)
- Vervoer
- Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
- Reisduur
- 3 tot 15 dagen
- Cadeau
- Gratis havencruise in Valletta
- Verzorging
- Logies, Ontbijt en Halfpension
- Prijs
- vanaf € 199 per persoon (2 personen)
- Voordeligste maand
- april 2027
- Afstand
- Strand (Bugibba Perched Beach): 700 m · Strand (Qawra Point Beach): 1 km
Prijzen bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Over Best Western Premier Malta
Viersterrenhotel in Qawra met 170 kamers, daktopzwembad met zwembadbar en spa, op ongeveer 700 m van het strand van Bugibba.
- Strand van Bugibba op 700 m
- Daktopzwembad met zwembadbar
- Spa met binnenzwembad en sauna
- 170 kamers en suites
- Bushalte op ongeveer 100 m
Best Western Premier Malta is een viersterrenhotel in Qawra, in de badplaats St. Paul's Bay in het noorden van Malta. Het hotel ligt op ongeveer 700 meter van het Bugibba Perched Beach en op minder dan 1 km van Qawra Point Beach. Het centrum van Qawra ligt op ongeveer 400 meter en een bushalte op ongeveer 100 meter. De promenade van Qawra, met winkels, restaurants, bars en een casino, is op enkele minuten wandelen. Malta International Airport (MLA) ligt op ongeveer 20 km, ruim een halfuur rijden.
Het hotel heeft een verwarmd buitenzwembad op het dak met zwembadbar. De spa heeft een overdekt zwembad, sauna, stoomcabine en whirlpool. Er zijn ook een fitnessruimte, een bar en een spelletjesruimte met poolbiljart en tafelvoetbal. Er is een lift en de receptie is 24 uur per dag bemand. Het hotel heeft kamers die rolstoeltoegankelijk zijn.
Het hotel telt 170 kamers en suites. Ze hebben airco, tv met satellietzenders, minibar, kluisje, thee- en koffiefaciliteiten, haardroger, wifi en balkon of terras. Sommige kamers hebben zijdelings zeezicht. Het ontbijt is een buffet. Halfpension is mogelijk, met diner in het restaurant met mediterrane, lokale en internationale keuken. Dranken bij het diner betaal je apart.
Qawra ligt op een schiereiland met een promenade van ongeveer 2,5 km, met cafés, duikcentra en watersportmogelijkheden. Valletta ligt op ongeveer 14 tot 16 km van het hotel.
Met het vliegtuig naar Best Western Premier Malta
Bij deze vliegvakantie zitten de vlucht heen en terug en het hotel in één boeking: je hoeft niets apart te regelen en je bent snel ter plaatse, zonder de lange rit. Je vertrekt vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. De vlucht duurt ± 3 uur. Van de luchthaven naar het hotel is het ± 30 minuten.
Faciliteiten
Zwemmen en strand
- Buitenzwembad
- Overdekt zwembad
- Verwarmd zwembad
Eten en drinken
- Zwembadbar
- Restaurant
- Bar
Sport en ontspanning
- Spa en wellness
- Sauna
- Whirlpool
- Fitnessruimte
- Spelletjesruimte
Kinderen
- Familiekamers
- Babybedje op aanvraag
Algemeen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Lift
- Parking
- Receptie 24/24
- Rolstoeltoegankelijk
Kamers
Bij het boeken kies je je kamertype en zie je meteen het prijsverschil voor jullie gezelschap.
Junior suite
± 40 m²Ruime Junior Suite van ongeveer 40 m². Elke kamer heeft een eigen badkamer, wifi en kabeltelevisie.
Junior suite met zijdelings zeezicht
Junior Suite met zijdelings zicht op zee. Elke kamer heeft een eigen badkamer, wifi en kabeltelevisie.
In elke kamer
Verzorging
Het ontbijt is een buffet. Halfpension is mogelijk, met diner in het restaurant (menu of buffet); dranken bij het diner worden apart aangerekend.
De vanaf-prijs is met logies. Andere verzorging kies je bij het boeken.
Ligging
Best Western Premier Malta ligt in Qawra, Malta. Meer over Malta.
- Strand (Bugibba Perched Beach)700 m
- Strand (Qawra Point Beach)1 km
- Centrum van Qawra400 m
- Bushalte100 m
- Malta International Airport (MLA)20 km
Praktisch
Inbegrepen
- Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
- Verblijf in Best Western Premier Malta
- Verzorging volgens je keuze
Bij te boeken
Transfers, ruimbagage en andere extra's kies je zelf bij het boeken. Een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse.
Goed om te weten
- Reisdocumenten: Geldige identiteitskaart
- Vliegtijd: ± 3 uur
- Tijdsverschil: Geen
- Munt: Euro
- Taal: Maltees en Engels
- Inchecken vanaf 15:00, uitchecken tot 11:00
- Transfer vanaf de luchthaven: ± 30 minuten
- Vluchturen kunnen wijzigen; je krijgt ze definitief met je reisdocumenten.
- Kinderen: de prijs hangt af van hun leeftijd bij vertrek. Je ziet ze meteen bij het boeken.
- Huisdieren zijn niet toegelaten
- Zwembad op het dak open van 8.00 tot 20.00 uur
- Fitnessruimte 24 uur toegankelijk met de kamersleutel
- Spabehandelingen en massages tegen betaling
- Laadpunt voor elektrische wagens aanwezig
- Hotel met GSTC-certificaat voor duurzaam toerisme
Klimaat in Malta
| Maand | Lucht (°C) | Zee (°C) |
|---|---|---|
| jan | 16 | 16 |
| feb | 16 | 15 |
| mrt | 18 | 15 |
| apr | 21 | 16 |
| mei | 24 | 18 |
| jun | 28 | 22 |
| jul | 31 | 25 |
| aug | 31 | 26 |
| sep | 28 | 25 |
| okt | 25 | 23 |
| nov | 21 | 20 |
| dec | 18 | 17 |
De vanaf-prijs geldt per persoon bij 2 personen in de basiskamer, inclusief btw. Per boeking komt er een dossierkost bij; die zie je in de totaalprijs voor je boekt.
Wat reizigers zeggen
Goede service van begin reis tot einde… Goede service van begin reis tot einde ,de papieren dat je ontvangt zijn duidelijk .Bij probleem kan je berichten en ze lossen het op voor jou .Hartelijk dank daarvoor .Zeker aanrader voor service.
super hotel. Reis heel vlot verlopen, alsook de shuttle naar het hotel, stipt op tijd. Voor herhaling vatbaar.
Een selectie van onze 4- en 5-sterrenbeoordelingen. De score is het gemiddelde van alle beoordelingen op Trustpilot. Lees alle beoordelingen
Vragen over Best Western Premier Malta
Wat kost een reis naar Best Western Premier Malta?
Een vliegvakantie met vlucht en hotel naar Best Western Premier Malta kost vanaf € 199 per persoon bij 2 personen (3 dagen, logies, vertrek vanaf Charleroi). De prijs verschilt per dag; in de prijskalender zie je elke vertrekdag. De prijzen liggen tussen € 199 en € 1.600 per persoon.
Vanaf welke luchthavens vlieg je naar Best Western Premier Malta?
Je kunt vertrekken vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. Vlucht heen en terug zit in de prijs.
Hoe lang kan ik blijven?
Je kiest zelf de reisduur in de kalender: 3 tot 15 dagen.
Wanneer is Best Western Premier Malta het goedkoopst?
Op dit moment in april 2027, vanaf € 199 per persoon. De voordeligste dagen staan in de prijskalender in het groen.
Welke verzorging kan ik kiezen?
Logies, Ontbijt en Halfpension. Je kiest de verzorging bij het boeken en ziet meteen het verschil in prijs.
Waar ligt Best Western Premier Malta?
Best Western Premier Malta ligt in Qawra, Malta. Afstanden: Strand (Bugibba Perched Beach): 700 m, Strand (Qawra Point Beach): 1 km, Centrum van Qawra: 400 m, Bushalte: 100 m, Malta International Airport (MLA): 20 km.
Welke faciliteiten heeft Best Western Premier Malta?
Buitenzwembad, Overdekt zwembad, Verwarmd zwembad, Zwembadbar, Restaurant, Bar, Spa en wellness, Sauna, Whirlpool, Fitnessruimte, Spelletjesruimte, Familiekamers, Babybedje op aanvraag, Gratis wifi, Airconditioning, Lift, Parking, Receptie 24/24 en Rolstoeltoegankelijk.
Welke reisdocumenten heb ik nodig voor Malta?
Geldige identiteitskaart. Kijk voor vertrek altijd de actuele reisinformatie van de FOD Buitenlandse Zaken na.
Wat is inbegrepen en wat niet?
Inbegrepen: vlucht heen en terug, verblijf in Best Western Premier Malta en de verzorging die je kiest. Transfers en ruimbagage kies je zelf als extra; een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse. Per boeking komt er € 20 dossierkost bij.
Prijzen en beschikbaarheid
Prijzen laden…
Kies een vertrekdag in de kalender.
Ook populair in Malta
Alle reizen naar Malta
Relax Inn Hotel
★★★Klein driesterrenhotel in het centrum van Bugibba, op 200 m van de rotskust, met buitenzwembad en ontbijtbuffet.
Vanaf Charleroi · 22 november

Canifor Hotel
★★★★Groot hotel in Qawra, op ongeveer 150 meter van de promenade en zee, met binnen- en buitenzwembad, jacuzzi, sauna
Vanaf Charleroi · 3 december

Blubay Apartments by ST Hotels
★★★Driesterren-aparthotel in Gżira bij Sliema, met dakzwembad, keuken in elk appartement en Sliema-centrum op ongeveer 10 minuten wandelen.
Vanaf Charleroi · 22 november
