In het kort

Bestemming
Qawra, Malta
Accommodatie
Cardor Holiday Complex (3 sterren)
Vervoer
Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
Reisduur
4 tot 15 dagen
Cadeau
Gratis havencruise in Valletta
Verzorging
Logies, Ontbijt, Halfpension, Volpension en All inclusive
Prijs
vanaf € 154 per persoon (2 personen)
Voordeligste maand
september 2027
Afstand
Rotskust en promenade van Qawra: 500 m · Busterminus Qawra: 200 m

Prijzen bijgewerkt op 7 november 2026.

Over Cardor Holiday Complex

Driesterrenaparthotel met 30 appartementen in Qawra, op ongeveer 500 m van de rotskust, met buitenzwembad, kinderbad en kitchenette.

  • 30 appartementen met kitchenette
  • Buitenzwembad en kinderbad
  • Busterminus op 200 m
  • Rotskust op 300 à 500 m
  • Zwembaden van Canifor Hotel

Cardor Holiday Complex is een driesterrenaparthotel in Qawra, in de gemeente St. Paul's Bay in het noorden van Malta. De busterminus van Qawra ligt op ongeveer 200 meter, de promenade en de rotskust op ongeveer 300 tot 500 meter. Het centrum van St. Paul's Bay ligt op ongeveer 15 minuten wandelen en het Malta National Aquarium op 0,7 km. Malta International Airport ligt op ongeveer 20 km.

Het complex telt 30 appartementen met één slaapkamer. Het heeft een buitenzwembad en een kinderbad. Op de benedenverdieping vind je een restaurant, een bar en een spelletjesruimte. Als gast deel je de voorzieningen van het naastgelegen Canifor Hotel. Daar zijn een buitenzwembad, een binnenzwembad, een zonneterras met jacuzzi, een fitnessruimte en een speelruimte voor kinderen.

Elk appartement heeft een slaapkamer, een aparte woonkamer en een kitchenette met koelkast, kookgerei en thee- en koffiefaciliteiten. Verder zijn er airconditioning, tv met satellietzenders, een kluisje, een badkamer met bad, een haardroger en een strijkijzer met strijkplank. Er wordt gegeten in het naastgelegen Canifor Hotel: ontbijt en diner worden daar als buffet geserveerd en de lunch als driegangenmenu. Je kunt er ook terecht in The Oak Tree Lounge Bar en Café Au Lait.

Met het vliegtuig naar Cardor Holiday Complex

Bij deze vliegvakantie zitten de vlucht heen en terug en het hotel in één boeking: je hoeft niets apart te regelen en je bent snel ter plaatse, zonder de lange rit. Je vertrekt vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. De vlucht duurt ± 3 uur.

Faciliteiten

Zwemmen en strand

  • Buitenzwembad
  • Overdekt zwembad
  • Kinderbad

Eten en drinken

  • Restaurant
  • Bar

Sport en ontspanning

  • Whirlpool
  • Sauna
  • Fitnessruimte
  • Spelletjesruimte
  • Animatie

Kinderen

  • Speeltuin

Algemeen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Lift
  • Receptie 24/24

Kamers

Bij het boeken kies je je kamertype en zie je meteen het prijsverschil voor jullie gezelschap.

Standaard appartement

± 30 m²

Standaardappartement van 30 m² met woonkamer, twee aparte bedden, een extra bed (opklapbed) en een slaapbank als extra bed. Met kitchenette, microwave, waterkoker, minikoelkast, flatscreen-satelliet-tv, individueel regelbare verwarming en airco (tegen betaling), kluisje (tegen betaling) en badkamer met bad.

In elke kamer

AirconditioningTv met satellietzendersMinikoelkastThee- en koffiefaciliteitenKluisjeBadkamer met bad of doucheHaardrogerStrijkijzer en strijkplankKitchenette

Verzorging

LogiesOntbijtHalfpensionVolpensionAll inclusive

De maaltijden worden geserveerd in de Main Dining Room van het naastgelegen Canifor Hotel, met buffet bij ontbijt en diner en een driegangenmenu bij de lunch. Daarnaast zijn er The Oak Tree Lounge Bar en Café Au Lait. Cardor heeft zelf ook een restaurant en een bar op de benedenverdieping.

De vanaf-prijs is met logies. Andere verzorging kies je bij het boeken.

Ligging

Cardor Holiday Complex ligt in Qawra, Malta. Meer over Malta.

  • Rotskust en promenade van Qawra500 m
  • Busterminus Qawra200 m
  • Centrum van Qawra200 m
  • Malta National Aquarium700 m
  • Centrum van St. Paul's Bay1,2 km
  • Malta International Airport (MLA)20 km

Praktisch

Inbegrepen

  • Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
  • Verblijf in Cardor Holiday Complex
  • Logies zonder maaltijden: je kookt zelf in je accommodatie

Bij te boeken

Transfers, ruimbagage en andere extra's kies je zelf bij het boeken. Een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse.

Goed om te weten

  • Reisdocumenten: Geldige identiteitskaart
  • Vliegtijd: ± 3 uur
  • Tijdsverschil: Geen
  • Munt: Euro
  • Taal: Maltees en Engels
  • Inchecken vanaf 14:00, uitchecken tot 11:00
  • Vluchturen kunnen wijzigen; je krijgt ze definitief met je reisdocumenten.
  • Kinderen: de prijs hangt af van hun leeftijd bij vertrek. Je ziet ze meteen bij het boeken.
  • Het complex ligt naast het Canifor Hotel, waar je de voorzieningen deelt en de meeste maaltijden worden geserveerd
  • Aankomst na 16.00 u: inchecken in het Canifor Hotel, Nakkri Road
  • Een bushalte met verbinding naar de luchthaven en Valletta ligt op 50 à 100 m
  • Het complex is rookvrij, met een rookzone op de binnenplaats
  • Huisdieren zijn niet toegelaten
  • De receptie spreekt Engels, Italiaans en Maltees

Klimaat in Malta

16°jan 16°
16°feb 15°
18°mrt 15°
21°apr 16°
24°mei 18°
28°jun 22°
31°jul 25°
31°aug 26°
28°sep 25°
25°okt 23°
21°nov 20°
18°dec 17°
Gemiddelde maximumtemperatuur overdag; met golfje = gemiddelde zeewatertemperatuur.
Klimaat Malta
MaandLucht (°C)Zee (°C)
jan1616
feb1615
mrt1815
apr2116
mei2418
jun2822
jul3125
aug3126
sep2825
okt2523
nov2120
dec1817

De vanaf-prijs geldt per persoon bij 2 personen in de basiskamer, inclusief btw. Per boeking komt er een dossierkost bij; die zie je in de totaalprijs voor je boekt.

Wat reizigers zeggen

4,5
★★★★★
Super goed hotel , uitstekende ligging en lekker eten . Dankzij het reisbureau Feriados een uitstekende keuze . Hartelijk Dank Lieven voor de goede service. Aanrader !
Benny K.september 2026 · Trustpilot
★★★★★
super hotel. Reis heel vlot verlopen, alsook de shuttle naar het hotel, stipt op tijd. Voor herhaling vatbaar.
Magda D.juni 2026 · Trustpilot

Een selectie van onze 4- en 5-sterrenbeoordelingen. De score is het gemiddelde van alle beoordelingen op Trustpilot. Lees alle beoordelingen

Vragen over Cardor Holiday Complex

Wat kost een reis naar Cardor Holiday Complex?

Een vliegvakantie met vlucht en hotel naar Cardor Holiday Complex kost vanaf € 154 per persoon bij 2 personen (4 dagen, logies, vertrek vanaf Charleroi). De prijs verschilt per dag; in de prijskalender zie je elke vertrekdag. De prijzen liggen tussen € 154 en € 1.111 per persoon.

Vanaf welke luchthavens vlieg je naar Cardor Holiday Complex?

Je kunt vertrekken vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. Vlucht heen en terug zit in de prijs.

Hoe lang kan ik blijven?

Je kiest zelf de reisduur in de kalender: 4 tot 15 dagen.

Wanneer is Cardor Holiday Complex het goedkoopst?

Op dit moment in september 2027, vanaf € 154 per persoon. De voordeligste dagen staan in de prijskalender in het groen.

Welke verzorging kan ik kiezen?

Logies, Ontbijt, Halfpension, Volpension en All inclusive. Je kiest de verzorging bij het boeken en ziet meteen het verschil in prijs.

Waar ligt Cardor Holiday Complex?

Cardor Holiday Complex ligt in Qawra, Malta. Afstanden: Rotskust en promenade van Qawra: 500 m, Busterminus Qawra: 200 m, Centrum van Qawra: 200 m, Malta National Aquarium: 700 m, Centrum van St. Paul's Bay: 1,2 km, Malta International Airport (MLA): 20 km.

Welke faciliteiten heeft Cardor Holiday Complex?

Buitenzwembad, Overdekt zwembad, Kinderbad, Restaurant, Bar, Whirlpool, Sauna, Fitnessruimte, Spelletjesruimte, Animatie, Speeltuin, Gratis wifi, Airconditioning, Lift en Receptie 24/24.

Welke reisdocumenten heb ik nodig voor Malta?

Geldige identiteitskaart. Kijk voor vertrek altijd de actuele reisinformatie van de FOD Buitenlandse Zaken na.

Wat is inbegrepen en wat niet?

Inbegrepen: vlucht heen en terug, verblijf in Cardor Holiday Complex en de verzorging die je kiest. Transfers en ruimbagage kies je zelf als extra; een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse. Per boeking komt er € 20 dossierkost bij.

Gratis havencruise in Valletta
Boek je reis naar Malta en geniet van een gratis boottocht langs de havens van Valletta en de Three Cities.
Bij elke boeking naar Malta, zolang de actie loopt.

Prijzen en beschikbaarheid

Prijzen laden…

Kies een vertrekdag in de kalender.

PrijsalarmNog twijfelen? We mailen je als de prijs van deze reis zakt.

Ook populair in Malta

Alle reizen naar Malta