


In het kort
- Bestemming
- St. Julian's, Malta
- Accommodatie
- Cavalieri Art Hotel (4 sterren)
- Vervoer
- Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
- Reisduur
- 4 tot 15 dagen
- Cadeau
- Gratis havencruise in Valletta
- Verzorging
- Ontbijt en Halfpension
- Prijs
- vanaf € 175 per persoon (2 personen)
- Voordeligste maand
- december 2026
- Afstand
- Zandstrand St George's Bay: 800 m · Paceville: 300 m
Prijzen bijgewerkt op 25 oktober 2026.
Over Cavalieri Art Hotel
Viersterrenhotel aan het water in St. Julian's, met buiten- en binnenzwembad, spa en sauna, op ongeveer 500 m van het centrum.
- Buiten- en binnenzwembad
- Eigen lido aan zee
- 254 kamers en suites
- Spa met sauna en fitness
- Centrum op 500 m
Cavalieri Art Hotel is een viersterrenhotel aan het water in St. Julian's, aan Spinola Road met uitzicht op Balluta Bay en de skyline van Sliema. Het hotel maakt deel uit van Radisson Individuals. Het centrum van St. Julian's ligt op ongeveer 500 meter en de uitgaanswijk Paceville op ongeveer 300 meter. Het zandstrand van St George's Bay ligt op ongeveer 800 meter, ongeveer 10 minuten te voet. Malta International Airport (MLA) ligt op ongeveer 8 km.
Het hotel heeft een buitenzwembad met een eigen lido, een zonneterras met ligbedden en parasols, en trappen van het zwembad naar de zee. Er is ook een overdekt zwembad, een afgescheiden kinderbad, een sauna, een fitnessruimte en een spa met massages, gezichts- en lichaamsbehandelingen. Aan het zwembad vind je een zwembadbar. Het hotel heeft drie eetgelegenheden: Ottocento, Baco Noir en Pommarola.
Het hotel heeft 254 kamers en suites. Ze hebben airco, tv met satellietzenders, gratis wifi, kluisje en thee- en koffiefaciliteiten. De standaardkamer is 22 m² groot en de Cavalieri Suite 55 m². Afhankelijk van het kamertype heb je zicht op de baai of de zee. Er zijn ook kamers voor 3 en 4 personen. In restaurant Ottocento eet je ontbijt en buffetten, met uitzicht op de baai.
Vanaf het hotel loop je langs de kust naar Spinola Bay, Portomaso Marina en de promenade met bars en restaurants. Bushaltes met verbindingen naar Valletta en Sliema liggen in de buurt.
Met het vliegtuig naar Cavalieri Art Hotel
Bij deze vliegvakantie zitten de vlucht heen en terug en het hotel in één boeking: je hoeft niets apart te regelen en je bent snel ter plaatse, zonder de lange rit. Je vertrekt vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. De vlucht duurt ± 3 uur. Van de luchthaven naar het hotel is het ± 20 minuten.
Faciliteiten
Zwemmen en strand
- Buitenzwembad
- Overdekt zwembad
- Verwarmd zwembad
- Kinderbad
- Eigen strand of lido
- Ligbedden en parasols gratis
Eten en drinken
- Restaurant
- Meerdere restaurants
- Bar
- Zwembadbar
Sport en ontspanning
- Spa en wellness
- Sauna
- Fitnessruimte
Kinderen
- Babybedje op aanvraag
- Familiekamers
Algemeen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Lift
- Receptie 24/24
- Rolstoeltoegankelijk
Kamers
Bij het boeken kies je je kamertype en zie je meteen het prijsverschil voor jullie gezelschap.
Kamer met balkon en uitzicht op de jachthaven
Standaardkamer met tweepersoonsbed, balkon of terras en uitzicht op de haven. Badkamer met douche.
Superior kamer met zeezicht en balkon
Superior kamer met tweepersoonsbed, balkon of terras en zeezicht. Badkamer met douche.
In elke kamer
Verzorging
Ottocento is het hoofdrestaurant en serveert ontbijt, lunch en diner in buffetvorm, met uitzicht op de baai. Pommarola aan het zwembad serveert pizza, pasta, vis en vlees (in de warmere maanden), en Baco Noir is een lounge- en wijnbar met snacks en schotels.
De vanaf-prijs is met ontbijt. Andere verzorging kies je bij het boeken.
Ligging
Cavalieri Art Hotel ligt in St. Julian's, Malta. Meer over Malta.
- Zandstrand St George's Bay800 m
- Paceville300 m
- Centrum van St. Julian's500 m
- Luchthaven Malta International Airport (MLA)7,9 km
Praktisch
Inbegrepen
- Vlucht heen en terug vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf
- Verblijf in Cavalieri Art Hotel
- Verzorging volgens je keuze
Bij te boeken
Transfers, ruimbagage en andere extra's kies je zelf bij het boeken. Een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse.
Goed om te weten
- Reisdocumenten: Geldige identiteitskaart
- Vliegtijd: ± 3 uur
- Tijdsverschil: Geen
- Munt: Euro
- Taal: Maltees en Engels
- Inchecken vanaf 15:00, uitchecken tot 11:00
- Transfer vanaf de luchthaven: ± 20 minuten
- Vluchturen kunnen wijzigen; je krijgt ze definitief met je reisdocumenten.
- Kinderen: de prijs hangt af van hun leeftijd bij vertrek. Je ziet ze meteen bij het boeken.
- Shuttle van en naar de luchthaven op aanvraag (met toeslag)
- Spabehandelingen tegen betaling
- Receptie 24/24
- Het hotel heeft een lift
Klimaat in Malta
| Maand | Lucht (°C) | Zee (°C) |
|---|---|---|
| jan | 16 | 16 |
| feb | 16 | 15 |
| mrt | 18 | 15 |
| apr | 21 | 16 |
| mei | 24 | 18 |
| jun | 28 | 22 |
| jul | 31 | 25 |
| aug | 31 | 26 |
| sep | 28 | 25 |
| okt | 25 | 23 |
| nov | 21 | 20 |
| dec | 18 | 17 |
De vanaf-prijs geldt per persoon bij 2 personen in de basiskamer, inclusief btw. Per boeking komt er een dossierkost bij; die zie je in de totaalprijs voor je boekt.
Wat reizigers zeggen
Super goed hotel , uitstekende ligging en lekker eten . Dankzij het reisbureau Feriados een uitstekende keuze . Hartelijk Dank Lieven voor de goede service. Aanrader !
Goede service van begin reis tot einde… Goede service van begin reis tot einde ,de papieren dat je ontvangt zijn duidelijk .Bij probleem kan je berichten en ze lossen het op voor jou .Hartelijk dank daarvoor .Zeker aanrader voor service.
Een selectie van onze 4- en 5-sterrenbeoordelingen. De score is het gemiddelde van alle beoordelingen op Trustpilot. Lees alle beoordelingen
Vragen over Cavalieri Art Hotel
Wat kost een reis naar Cavalieri Art Hotel?
Een vliegvakantie met vlucht en hotel naar Cavalieri Art Hotel kost vanaf € 175 per persoon bij 2 personen (4 dagen, ontbijt, vertrek vanaf Charleroi). De prijs verschilt per dag; in de prijskalender zie je elke vertrekdag. De prijzen liggen tussen € 175 en € 1.745 per persoon.
Vanaf welke luchthavens vlieg je naar Cavalieri Art Hotel?
Je kunt vertrekken vanaf Amsterdam, Brussel, Keulen, Charleroi en Düsseldorf. Vlucht heen en terug zit in de prijs.
Hoe lang kan ik blijven?
Je kiest zelf de reisduur in de kalender: 4 tot 15 dagen.
Wanneer is Cavalieri Art Hotel het goedkoopst?
Op dit moment in december 2026, vanaf € 175 per persoon. De voordeligste dagen staan in de prijskalender in het groen.
Welke verzorging kan ik kiezen?
Ontbijt en Halfpension. Je kiest de verzorging bij het boeken en ziet meteen het verschil in prijs.
Waar ligt Cavalieri Art Hotel?
Cavalieri Art Hotel ligt in St. Julian's, Malta. Afstanden: Zandstrand St George's Bay: 800 m, Paceville: 300 m, Centrum van St. Julian's: 500 m, Luchthaven Malta International Airport (MLA): 7,9 km.
Welke faciliteiten heeft Cavalieri Art Hotel?
Buitenzwembad, Overdekt zwembad, Verwarmd zwembad, Kinderbad, Eigen strand of lido, Ligbedden en parasols gratis, Restaurant, Meerdere restaurants, Bar, Zwembadbar, Spa en wellness, Sauna, Fitnessruimte, Babybedje op aanvraag, Familiekamers, Gratis wifi, Airconditioning, Lift, Receptie 24/24 en Rolstoeltoegankelijk.
Welke reisdocumenten heb ik nodig voor Malta?
Geldige identiteitskaart. Kijk voor vertrek altijd de actuele reisinformatie van de FOD Buitenlandse Zaken na.
Wat is inbegrepen en wat niet?
Inbegrepen: vlucht heen en terug, verblijf in Cavalieri Art Hotel en de verzorging die je kiest. Transfers en ruimbagage kies je zelf als extra; een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse. Per boeking komt er € 20 dossierkost bij.
Prijzen en beschikbaarheid
Prijzen laden…
Kies een vertrekdag in de kalender.
Ook populair in Malta
Alle reizen naar Malta
Relax Inn Hotel
★★★Klein driesterrenhotel in het centrum van Bugibba, op 200 m van de rotskust, met buitenzwembad en ontbijtbuffet.
Vanaf Charleroi · 16 november

Canifor Hotel
★★★★Groot hotel in Qawra, op ongeveer 150 meter van de promenade en zee, met binnen- en buitenzwembad, jacuzzi, sauna
Vanaf Charleroi · 16 november

Mr Todd Hotel
★★★Driesterrenhotel in Sliema, op ongeveer 150 m van de kust en vlak bij de veerboot naar Valletta, met bar, lift en privéparking.
Vanaf Charleroi · 10 december
