In het kort

Bestemming
Olhos de Água (Albufeira), Algarve, Portugal
Accommodatie
Aldeia da Falésia (3 sterren)
Vervoer
Vlucht heen en terug vanaf Charleroi
Reisduur
4 tot 15 dagen
Verzorging
Logies
Prijs
vanaf € 162 per persoon (2 personen)
Voordeligste maand
maart 2027
Afstand
Strand (Praia da Falésia): 700 m · Winkels, restaurants en bars: 100 m

Prijzen bijgewerkt op 17 oktober 2026.

Over Aldeia da Falésia

Aparthotel met drie sterren in Olhos de Água (Albufeira), op ongeveer 700 m van Praia da Falésia, met 71 appartementen, 2 buitenzwembaden en kinderbad.

  • Strand op ongeveer 700 m
  • 71 appartementen met kitchenette
  • 2 buitenzwembaden en kinderbad
  • Winkels en restaurants op 100 m
  • Sportzone met tennis op 50 m

Aldeia da Falésia is een aparthotel met drie sterren in Açoteias, bij Olhos de Água in de gemeente Albufeira, in de Algarve in Portugal. Het complex ligt in een rustige, groene omgeving met dennenbomen, op ongeveer 700 meter van het strand Praia da Falésia. Een commerciële zone met winkels, restaurants en bars ligt op ongeveer 100 meter. Het centrum van Albufeira ligt op ongeveer 8 km en de luchthaven van Faro (FAO) op ongeveer 35 km.

Het complex heeft twee buitenzwembaden, een kinderbad, een bar en een snackbar, een speelruimte en een speeltuintje. Op ongeveer 50 meter ligt een sportzone met 2 tennisvelden en een atletiekpiste met 4 banen. Wifi en parkeren zijn gratis.

Het aparthotel telt 71 appartementen op 2 verdiepingen. Elk appartement heeft een kitchenette met koelkast, een tv, een kluisje, een badkamer met bad en douche, en een balkon of terras. Je verblijft zonder maaltijden en kookt zelf, of je eet in de snackbar of in de restaurants vlakbij.

In de buurt liggen de golfbaan Pine Cliffs en het strand Praia dos Olhos de Água. Vilamoura en het oude centrum van Albufeira bereik je met de auto.

Met het vliegtuig naar Aldeia da Falésia

Bij deze vliegvakantie zitten de vlucht heen en terug en het hotel in één boeking: je hoeft niets apart te regelen en je bent snel ter plaatse, zonder de lange rit. Je vertrekt vanaf Charleroi. De vlucht duurt ± 2,5 uur.

Faciliteiten

Zwemmen en strand

  • Buitenzwembad
  • Kinderbad

Eten en drinken

  • Bar
  • Snackbar

Sport en ontspanning

  • Tennis
  • Spelletjesruimte

Kinderen

  • Speeltuin
  • Familiekamers

Algemeen

  • Gratis wifi
  • Parking

Kamers

Bij het boeken kies je je kamertype en zie je meteen het prijsverschil voor jullie gezelschap.

Studio

Studio voor 2 personen met een open woon- en slaapruimte. Met kitchenette, eigen badkamer met bad, terras of balkon, tv, telefoon, gratis wifi en elektrische verwarming. Dagelijkse schoonmaak; strijkijzer op aanvraag.

Appartement met 1 slaapkamer

Appartement voor maximaal 3 personen, met een aparte slaapkamer en een woonkamer. Met kitchenette, eigen badkamer met bad, terras of balkon, tv, telefoon, gratis wifi en elektrische verwarming. Dagelijkse schoonmaak; strijkijzer op aanvraag.

Appartement met 2 slaapkamers

Ruim appartement voor maximaal 5 personen, met twee slaapkamers en een woonkamer. Met kitchenette, eigen badkamer met bad, terras of balkon, tv, telefoon, gratis wifi en elektrische verwarming. Dagelijkse schoonmaak; strijkijzer op aanvraag.

In elke kamer

Tv met satellietzendersMinikoelkastThee- en koffiefaciliteitenKluisjeBalkon of terrasBadkamer met bad of doucheHaardrogerWifi op de kamerKitchenette

Verzorging

Logies

Je verblijft in een appartement met kitchenette, zonder maaltijden. In de snackbar kun je ontbijten en lunchen, en in de winkelzone op ongeveer 100 m zijn restaurants, bars en een supermarkt.

De vanaf-prijs is met logies. Andere verzorging kies je bij het boeken.

Ligging

Aldeia da Falésia ligt in Olhos de Água (Albufeira), Algarve, Portugal. Meer over Algarve.

  • Strand (Praia da Falésia)700 m
  • Winkels, restaurants en bars100 m
  • Centrum van Albufeira8 km
  • Station Albufeira8 km
  • Luchthaven Faro (FAO)35 km

Praktisch

Inbegrepen

  • Vlucht heen en terug vanaf Charleroi
  • Verblijf in Aldeia da Falésia
  • Verzorging volgens je keuze

Bij te boeken

Transfers, ruimbagage en andere extra's kies je zelf bij het boeken. Een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse.

Goed om te weten

  • Vliegtijd: ± 2,5 uur
  • Inchecken vanaf 15:00, uitchecken tot 11:30
  • Vluchturen kunnen wijzigen; je krijgt ze definitief met je reisdocumenten.
  • Kinderen: de prijs hangt af van hun leeftijd bij vertrek. Je ziet ze meteen bij het boeken.
  • Gratis parkeren op het terrein
  • Gratis wifi
  • Luchthaven- en stationstransfer op aanvraag, tegen toeslag
  • Het waterpark (tegen toeslag) wordt enkel door boekingssites vermeld
  • Minimumleeftijd om in te checken: 16 jaar (volgens Hotels.com)
  • Receptie dagelijks open van 8.30 tot 1.00 uur (volgens Hotels.com)
  • Strand Praia da Falésia ligt naar verluidt bergaf, ongeveer 10 minuten te voet (reizigersbeoordelingen)

Klimaat in Algarve

16°jan 17°
17°feb 16°
19°mrt 16°
21°apr 17°
23°mei 18°
27°jun 20°
29°jul 21°
29°aug 22°
26°sep 22°
23°okt 21°
20°nov 19°
17°dec 18°
Gemiddelde maximumtemperatuur overdag; met golfje = gemiddelde zeewatertemperatuur.
Klimaat Algarve
MaandLucht (°C)Zee (°C)
jan1617
feb1716
mrt1916
apr2117
mei2318
jun2720
jul2921
aug2922
sep2622
okt2321
nov2019
dec1718

De vanaf-prijs geldt per persoon bij 2 personen in de basiskamer, inclusief btw. Per boeking komt er een dossierkost bij; die zie je in de totaalprijs voor je boekt.

Wat reizigers zeggen

4,4
★★★★★
Goede service van begin reis tot einde… Goede service van begin reis tot einde ,de papieren dat je ontvangt zijn duidelijk .Bij probleem kan je berichten en ze lossen het op voor jou .Hartelijk dank daarvoor .Zeker aanrader voor service.
Els F.juli 2026 · Trustpilot
★★★★★
super hotel. Reis heel vlot verlopen, alsook de shuttle naar het hotel, stipt op tijd. Voor herhaling vatbaar.
Magda D.juni 2026 · Trustpilot

Een selectie van onze 4- en 5-sterrenbeoordelingen. De score is het gemiddelde van alle beoordelingen op Trustpilot. Lees alle beoordelingen

Vragen over Aldeia da Falésia

Wat kost een reis naar Aldeia da Falésia?

Een vliegvakantie met vlucht en hotel naar Aldeia da Falésia kost vanaf € 162 per persoon bij 2 personen (4 dagen, logies, vertrek vanaf Charleroi). De prijs verschilt per dag; in de prijskalender zie je elke vertrekdag. De prijzen liggen tussen € 162 en € 964 per persoon.

Vanaf welke luchthavens vlieg je naar Aldeia da Falésia?

Je kunt vertrekken vanaf Charleroi. Vlucht heen en terug zit in de prijs.

Hoe lang kan ik blijven?

Je kiest zelf de reisduur in de kalender: 4 tot 15 dagen.

Wanneer is Aldeia da Falésia het goedkoopst?

Op dit moment in maart 2027, vanaf € 162 per persoon. De voordeligste dagen staan in de prijskalender in het groen.

Welke verzorging kan ik kiezen?

Logies. Je kiest de verzorging bij het boeken en ziet meteen het verschil in prijs.

Waar ligt Aldeia da Falésia?

Aldeia da Falésia ligt in Olhos de Água (Albufeira), Algarve, Portugal. Afstanden: Strand (Praia da Falésia): 700 m, Winkels, restaurants en bars: 100 m, Centrum van Albufeira: 8 km, Station Albufeira: 8 km, Luchthaven Faro (FAO): 35 km.

Welke faciliteiten heeft Aldeia da Falésia?

Buitenzwembad, Kinderbad, Bar, Snackbar, Tennis, Spelletjesruimte, Speeltuin, Familiekamers, Gratis wifi en Parking.

Wat is inbegrepen en wat niet?

Inbegrepen: vlucht heen en terug, verblijf in Aldeia da Falésia en de verzorging die je kiest. Transfers en ruimbagage kies je zelf als extra; een eventuele toeristentaks betaal je ter plaatse. Per boeking komt er € 20 dossierkost bij.

Prijzen en beschikbaarheid

Prijzen laden…

Kies een vertrekdag in de kalender.

PrijsalarmNog twijfelen? We mailen je als de prijs van deze reis zakt.

Ook populair in Algarve

Alle reizen naar Algarve